• Johannes Mulder
    Johannes Mulder

    Kampioen 2014   Junioren

  • Rinke Balstra
    Rinke Balstra

    Kampioen 2014   Standaardklasse 1800

  • Equipe A Wilkens & J de Vos
    Equipe A Wilkens & J de Vos

    Kampioen 2014   Standaard 2000

  • André Linker
    André Linker

    Kampioen 2014  Klasse 2

  • Jeroen Pit
    Jeroen Pit

    Kampioen 2014   Vrije standaard klasse

  • Rien van Nieuwenhoven
    Rien van Nieuwenhoven

    Kampioen 2014   Keverklasse 1600

  • Aalzen van der Bij
    Aalzen van der Bij

    Kampioen 2014   Sprint 2000

Home

NK datums 2015

9 mei Pieterzijl
30 mei Zuidwolde
21 juni Holterhoek
11 juli Werkendam
15 augustus Haarle
19 september Baarle Nassau

 

KNAF
Licentiedagen 2015

Woensdag 7 januari
Abe Lenstra Stadion (Feanplaza)
Abe Lenstra Boulevard 19, 8448 JA Heerenveen, 17.30 - 21.30 uur

Woensdag 14 januari
Van der Valk Hotel Hengelo
Bornsestraat 400, 7556 BN Hengelo, 17.30 - 21.30 uur

Woensdag 21 januari
Van der Valk Hotel Vught
Bosscheweg 2, 5261 AA Vught, 17.30 - 21.30 uur

Woensdag 28 januari
Van der Valk Hotel Schiphol
Rijksweg A4 nr. 3, 2132 MA Hoofddorp, 17.30 - 21.30 uur

Zaterdag 31 januari
Hotel Mercure Utrecht/Nieuwegein
Buizerdlaan 10, 3435 SB Nieuwegein, 09.00 - 15.00 uur

 

Voor iedereen die van een feestje houdt en onze kampioenen wil feliciteren kom naar onze feestavond. ook onze drie nk kampioenen worden gehuldigd en iedereen die bij de eerste tien van het nk zijn geëindigd en lid bij onze club zijn.

feestavond-2014

 


 

haitze idzenga

Namens het bestuur en medewerkers en leden, van harte gefeliciteerd met het behalen van Nederlands kampioenschap Divisie A (achterwiel aangedreven)

Kampioen Haitze Idzenga

    3de plaats Siebe Leeuw
    4de plaats Martin Kobus

Standaardklasse Divisie V

    8ste plaats equipe Hoepel, Linker en de Vries
    10de plaats Arjan de Wilde

jacob-heeres

Sprint 2000

Kampioen Jacob Heres

jan-paul-klaster

Keverklasse 1600

Kampioen Jan Paul Klaster

    8ste plaats Rien van Nieuwenhoven
    10de plaats Eelco Kruis

Sprint 1600

    9de plaats Gert Visser

 

Junioren:
 
    7de plaats Rins Teitsma
    9de plaats Falco van der Fegt

 


 

 

Nieuwsbrief BSAC

Namens het BSAC

Tiny Vronik

 


 

Het seizoen voor de clubcross 2014 zit er inmiddels op.

We mogen terug kijken op een zeer geslaagd seizoen.

Datum van de feestavond is op 22 november.

 

Het bestuur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalender 2014

oktober 2014
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sponsoren

Onderstaande sponsoren maken het ons mede mogelijk om wedstrijden te organiseren, waarvoor onze dank.

Wieringa

polling-th

Linker

kuil banden service

 

thumb hovingh

Autobedrijf Lantinga

Idzenga

Catering Vijfschaft