• Johannes Mulder
    Johannes Mulder

    Kampioen 2014   Junioren

  • Rinke Balstra
    Rinke Balstra

    Kampioen 2014   Standaardklasse 1800

  • Equipe A Wilkens & J de Vos
    Equipe A Wilkens & J de Vos

    Kampioen 2014   Standaard 2000

  • André Linker
    André Linker

    Kampioen 2014  Klasse 2

  • Jeroen Pit
    Jeroen Pit

    Kampioen 2014   Vrije standaard klasse

  • Rien van Nieuwenhoven
    Rien van Nieuwenhoven

    Kampioen 2014   Keverklasse 1600

  • Aalzen van der Bij
    Aalzen van der Bij

    Kampioen 2014   Sprint 2000

Home

 

Hierbij de uitvoering van baan de tijdens de Nk Pieterzijl op 9 mei 2015

Meer nieuws Euro Pokaal onder knop Info ACVO met voorlopige startlijst vrije standaard

Promo  autocross Pieterzijl op 25 april

 

Voorlopige inschrijving tijdens voor de cross op 25 april 2015 te Pieterzijl (update 23 april 15.40 uur)

Overnachting(vrijdag) is mogelijk maar dan geen crossauto's starten of rijden wegens vergunning, tevens geen catering op vrijdag helaas en er is geen drinkwater op het terrein.

 

We willen starten rond 10.00 uur dus voor 9 uur binnen.

 

!!!!!De volgende klasses rijden met transponder dus niet vergeten!!!!!

Superklasse, Sprint 2000, Sprint 1600, Klasse 2, Kevers en Vrije Standaard.

 

Adres: Pieterzijlsterweg 1

Junioren (max 30 wegens afmelding 3 weer vrij)

1 1 Jelle de Haan Oosterwolde
2 2 Johan   de Haan Oosterwolde
3 12 Sjoerd   Wierd Pitstra Oosterwolde
4 26 Klaas   Veenstra Burgum
5 44 Raymon   Kuil Groningen
6 51 Rianne   Hofstee Steenwijkerwold
7 57 Luc   Hardenberg Elspeet
8 58 Richard   de Vries Drachten
9 61 Arnold   Kuil Groningen
10 112 Berdien Schuiling Eelde
11 423 Jan   Stoffer Elspeet
12 501 Justin   Peters Vries
13 508 Devin   Vlaar De   Goorn
14 510 Richard Huisman Stolwijk
15 511 Gijs   Kovac Dreibruggen
16 515 Kim   Kleinsmit Nijeholtpade
17 519 Jacky Janssen Someren-eind
18 520 Johannes   Mulder Bergum
19 524 Nick   van Mourik Wolvega
20 525 Corinta   Boon Olderbekoop
21 528 Aniek Ripperda Den Nul
22 529 Remco   Pit Basse
23 532 Cynthia   van 't Oever Almelo
24 534 Dylan Gerrits Alpen aan de Rijn
25 551 Louis Ripperda Den Nul
26 562 Jessie Schoenmakers Baarle-Nassau
27 577 Roy   Boon Oldebekoop
28      
29      
30      

Sprint 2000 (max 30 nog 2 plaatsen over)

1 101 Jacob Heeres Hindeloopen
2 102 Chris Wagenaar Oosterblokker
3 103 Huub Jansen Alpen
4 105 John Rotink Ossenzijl
5 108 Marc Jacobs Nieuw A'dam
6 111 Haitze Idzenga Opeinde
7 112 Freek Gussinklo Sinderen
8 113 Hendrik Stadman Annen
9 115 Mervin Klaassen Goes
10 116 Pieter Poelstra Franeker
11 117 Hedser Bruinsma Sibrandabouren
12 119 Moos Kroon Ursem
13 121 Hendrik Hut Sebaldeburen
14 122 Martijn Doorn Steggerda
15 123 Andre Hofman Uddel
16 125 Coen Wouters Ens
17 126 Joey de Rond Hogerheide
18 127 Rene van der Coelen Baarlo
19 128 Arjan Kinds Yde
20 129 Peter Cents Haarle
21 133 Jan Hendriks Hazerswoude dorp
22 135 Stefan Gerrits Alpen aan de Rijn
23 138 Bastiaan Hoogeboom Broekland
24 156 Jan Leeuw Spanbroek
25 166 Wietze de Vries Oldeholtpade
26 199 Simon de Wit Anna Paulowna
27 328 Maarten de Weerd Oldebroek
28 341 Pieter Verboon Visvliet

 Kever 1600

1 403 John Verberk Baarle Nassau
2 405 Sytse Bergsma Kootstertille
3 407 Marco Raben Winterswijk-meddo
4 410 Eelco   Kruis Terband
5 414 Peter   Nijmeijer Oldemarkt
6 418 Martinus   Piek Oosterwolde
7 419 Klaas Postma Nijemirdum
8 422 Ronald   Buivenga Tynaarlo
9 428 Equipe   van der Wal Donkerbroek
10 429 Jeroen Heinhuis Eibergen
11 430 Johan Merkus Niawier
12 434 Richard van Schaick Abcoude
13 458 Harm Eesinge Zuidwolde
14 494 Rien van Nieuwenhoven Oranje

Vrije Standaard klasse

1 600 Jelle Huberts Niekerk
2 618 Wybe de Vries Hantum
3 623 Jaap   de Vries Buitenpost
4 625 Marcel Meester Berkhout
5 626 Jan   Hardenberg Yde
6 629 Lowie Hoedt Heerhugowaard
7 630 Patrick Huberts Niekerk
8 634 Alex   Borger Tijnje
9 635 Bart   Meester Tjalleberd
10 636 Ybe Vellema Holwerd
11 640 Erik   Meijer Munnekeburen
12 641 Dirk Kuipers Munnekeburen
13 643 Yne   Wiebe Terpstra Hallum
14 645 Hielke   Hindriks Paterswolde
15 646 Arnold van der Veen Roden
16 656 Peter C. Neperus Warffum
17 663 Fokko   Wierenga Leek
18 666 Tjeerd   Wekema Steggerda
19 670 Sjoerd de Jager Gorredijk
20 675 Anne   Poelstra Pingjum
21 688 Jan Bathoorn Peize
22 689 Sietse Slokker Heerhugowaard
23 692 Chantal Hoedt Heerhugowaard

Klasse 2

1 29 Rommert   Hoogland Balk
2 97 Daniel de Hoop Garnwerd
3 114 Erwin Wieldraayer Oosterwolde
4 176 Stefan   Caspers 2de   Exloermond
5 201 Richard Zwiep Zuidwolde
6 222 Roelof Keun Donderen
7 241 Stephan van der Vels Coevorden
8 267 Richard Gepken Emmen
9 295 Frank van Veen Wolvega
10 298 Wytze   de Vries Jistrum
11 561 Edze Paulusma Driesum
12 629 Ronnie   Vetketel Bornerbroek
13 799 Hendrikus Alkema Sauwerd
14 829 E   ten Zende Enschede

Standaard 1800 (max 30 nog 7 plaatsen over)

1 22 Sebastiaan   Koopmans Emmeloord
2 30 Sije Zandberg Kollumerpomp
3 86 Jeroen van Veggel Weiteveen
4 93 Willem Groenewold Roderesch
5 94 Guido van der Eijk Ewijk
6 115 Willem Venema Niekerk
7 116 Roel   Hazelhoff Oldekerk
8 167 Joost   Stam Obdam
9 200 Jeffrey Willems Alteveer
10 317 Hendrik   Solle Aldtsjerk
11 511 Arno de Vries Steggerda
12 512 Alex IJtsma Augustinusga
13 532 Jan Meijer Rottevalle
14 548 Erik   van Duinen Sebaldeburen
15 550 Jan   Douwe Feenstra Augustinusga
16 577 Rinke Balstra Gorredijk
17 590 Wim   Hofstede Surhuisterveen
18 666 Roy   Luitjes Ursem
19 802 Maurits   Schuurmans Geffen
20 809 Mike Emons Nuland
21 831 Johan van Doornik Loosdrecht
22 902 Wouter   Slump Sneek
23 999 Chris Weening Kollumerpomp

Standaard 2000 (Max 45  nog 2 plaats vrij)

1 1 Vermue Pieterzijl
2 2 Vermue Pieterzijl
3 5 Michel Menninga Vries
4 7 Andries   Wilkens Kootstertille
5 27 Martijn   Meijer Nijbeets
6 32 Evert   Schuiling Eelde
7 53 Siebe Lap Drachten
8 96 Steffan Plazier Roden
9 101 Aalzen van der Bij Harkema
10 135 Dennis de Vries Steggerda
11 195 Jeffrey   Hut Peize
12 216 Roy Schaap Wolvega
13 269 Freek Luchtmeijer Vollenhoven
14 520 Jan van der Bij Kootstertille
15 521 Klaas Mulder Bergum
16 527 Robin Buikema Warffum
17 528 Edward Hoekstra Wouterswoude
18 530 Appie   Bakker Kollum
26 534 Tinus   Bouius Driesum
19 535 Arjen Dotinga Walterswald
20 539 Sytze   Zandberg Twijzel
21 545 Thijs   Merk Drachten
22 555 Ronald   Rienstra Heerenveen
23 556 Eric van Gerner Creil
24 574 Frans Boonstra Holwerd
25 580 Arend Kerkhof Den Horn
27 801 Wayne Vlaar Avenhorn
28 803 Marijke van der Vegt Oldemarkt
29 807 Marcel de Vries Garijp
30 810 Arjen   de Wilde Burgum
31 816 Kris   Rol Ens
32 817 Wilco van der Voorde Tytsjerk
33 821 Lars Boersma Oostermeer
34 828 Hendrik Hansma Jelsum
35 855 Mariska Verhees Liessel
36 878 Erwin   Homan Yde
37 887 Nick   Matthijsen Creil
38 901 Wicher Slump Woudsend
39 902 John Lantinga Uithuizen
40 903 Femke Bouma Sneek
41 915 Siebe Leeuw Spanbroek
42 918 Martin Kobus Garijp
43 919 Tabe Stapert Oudega

Superklasse (met grootte dank aan Wilhelm Franssen)

1 0 Jos de Groot Abcoude
2 2 Dennis Kiijpers Ravenstein
3 4 Max van Grieken Amsterdam
4 5 Wilhelm Franssen Maastricht
5 6 Erik Ankersmit Sinderen
6 7 Willem   Snijder Zuidwolde
7 8 Lars Goossens Ens
8 9 Martin   Kroon Nederhorst   den berg
9 10 Tim   te Dolle Winterswijk-Kotten
10 14 Ronald   Lublink Soesterberg
11 17 Jacob Kuil Engelbert
12 18 Teunis   van't Veld Putten
13 22 Frank Stals Maastricht
14 33 Leo   Scholten Groenlo
15 35 Andre   Bouwman Elspeet
16 41 Sven Hesselink Winterswijk
17 49 Aris de Waal Mijdrecht
18 61 Bartjan Blaauw Oldebroek
19 117 Hedser   Bruinsma Sibrandabourren
20 141 Maurice   Huisman Stolwijk
21 721 Gerrit van Mourik Wolvga

Sprint 1600 (max 30 nog 6 plaatsen)

1 222 Jordi de Haan Harkema
2 301 Edwin Tolkamp Aalten
3 302 Marcel Schoo Steenwijk
4 304 Frank Oomen Chaam
5 305 Rini Hendriks Alpen aan de Rijn
6 307 Erik Diepenmaat Albergen
7 310 Gert Visser Bellingwolde
8 311 Jean-Pierre Wouters Beltrum
9 314 Marion van Aart Oud Gastel
10 316 Danny Stoel Wijhe
11 317 Charles van den Broek Rijsbergen
12 320 Sven Prinsen Gendringen
13 322 Jiri Osinga Oudemridum
14 323 Ronald Groot Winkel
15 325 Rolf Kools Baarle Nassau
16 328 Maarten de Weerd Oldebroek
17 332 Andre Vrieze Halle
18 333 Frank de Bruijn Zegveld
19 337 Maarten Klosters Schalkhaar
20 339 Jimmy Hop Nijkerk
21 340 Patrick Boesenkool Dedemsvaart
22 341 Pieter Verboon Visvliet
23 342 Jari Kroon Nederhorst den Berg
24 351 Ysbrand Dijkstra Hallum

De eerste ronde selectie wedstrijd is geweest en de tweede komt in Pieterzijl.

Aanmelden is nu verplicht en kan alleen nog via telefoon Jantje 06-34151970 wegens dat bepaalde klasses al vol zitten en er bij bepaalde klasses nog maar een paar plaatsen vrij zijn. Voorkom teleurstelling bij de ingang.

Daglicenties/Registratiebewijs kosten nu 35 euro.

 

Het bestuur ACVO

 

 

 

      


 

Het Autocross Reglement 2015

 


 

NK datums 2015

9 mei Pieterzijl
30 mei Zuidwolde
21 juni Holterhoek
11 juli Lochum
15 augustus Haarle
19 september Baarle Nassau

 


 

 

Nieuwsbrief BSAC

Namens het BSAC

Tiny Vronik

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalender 2015

april 2015
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30

Sponsoren

Onderstaande sponsoren maken het ons mede mogelijk om wedstrijden te organiseren, waarvoor onze dank.

Wieringa

tbs-kl

snap-on-kl 

polling-th

kuil banden service

thumb ronald-groot-klein

Idzenga